Chacara Inribas Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Τραπέζια για Μπιλιάρδο Πίνγκ-πόνγκ |
| Κατάλληλο για παιδιά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Chacara Inribas Βίλα Goiânia με 6 δωμάτια παρέχει εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο και επίσης προσφέρει στους δραστήριους επισκέπτες την ευκαιρία να κάνουν πινγκ πονγκ και μπιλιάρδο.
Τα παράθυρα αυτής της βίλας με 6 υπνοδωμάτια και 8 μπάνια βλέπουν στον κήπο. Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Πετσέτες είναι επίσης στη διάθεση των επισκεπτών.
Στις εγκαταστάσεις υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.
- Αεροδρόμια
- Santa Genoveva/Αεροδρόμιο Goiania17 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Πίνγκ-πόνγκ
- Υπαίθριο μπάνιο
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Chacara Inribas Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Chacara Inribas Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Chacara Inribas Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Chacara Inribas Βίλα αποτελεί 212$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Chacara Inribas Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Chacara Inribas Βίλα θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.